KURUMSAL

HAKKIMIZDA

ASLANCAN MÜHENDİSLİK

Şirketimiz 2006 yılında mekanik tesisat ve elektrik tesisat proje hizmeti vermeye başlamıştır. 2008 yılına gelindiğinde yeni bir oluşum içine girilerek statik proje de bünyemize dahil edilmiştir. Bu güne kadar bu birlikteliğimiz güçlü ve uyumlu bir şekilde devam ederek; Residence, Konut, Otel, Ofis, Alış-Veriş Merkezi, Hastane ve Fabrika gibi farklı yapılarda Proje-Dizayn hizmetleri hazırlamış olup, bu alanlardaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yaptığı ve yapacağı uygulama projelerinde, teknolojinin yanı sıra, mimari ana temaya uygunluk, düşük işletme ve ön yatırım maliyeti, yüksek verimlilik, çevre ve doğa şartlarına uygunluk gibi dizayn kavramının ana kriterlerini temel prensipleri olarak belirlemiştir.

Aslancan Mühendislik Proje firması olarak,beraber çalışmış olduğumuz proje ve dizayn grupları ile bina konseptine uygun çözümler üreterek, sahada ortaya çıkabilecek uyumsuzlukları önceden görerek kısa sürelerde çok sayıda proje hedeflemeyi değil, doğru sistem seçimlerini, zamanında proje tesliminin sağlanması ve saha uygulama projeleri hedeflemektedir.

© 2016 Aslancan Mühendislik | Tüm hakları saklıdır.